گرفتن مدرک دیپلم رسمی غیر حضوری بصورت آسان و فوری

اگر شما جزو کسانی هستید که ترک تحصیل کرده اید و یا دیپلم ردی میباشید و مایل به گرفتن مدرک دیپلم رسمی فنی و حرفه ای و یا نظری هستید ، جای نگرانی نمیباشد فقط کافیست با مشاوران تحصیلی آموزشگاه کارورزان تماس بگیرید ، ما به  شما این اطمینان را میدهیم که شما را در گرفتن دیپلم رسمی به صورت غیر حضوری یاری کنیم.

ما شما را در گرفتن دیپلم یاری میکنیم تا در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین نمره دیپلم رسمی مورد تایید آموزش و پرورش را رشته خود بصورت فوری و کاملا قانونی دریافت کنید . جهت گرفتن مشاوره و نحوه انجام کار با مشاورین ما در تماس باشید .

نحوه ادامه تحصیل در دانشگاه و گرفتن مدرک دیپلم کاردانی و کارشناسی

کارآموزان محترم بعد از اخذ دیپلم رسمی میتوانند هم در کنکور سازمان سنجش شرکت نموده و همچنین با کمک ما در مقاطع کاردانی ( فوق دیپلم ) ، کارشناسی ( لیسانس ) در دانشگاه های غیر انتفاعی جامع علمی کاربردی ، دانشگاه آزاد ، پیام نور و غیره در رشته های بدون کنکور ادامه تحصیل دهند.

اخذ دیپلم نظری غیر حضوری

دانش آموزانی که به هر دلیل نتوانسته اند دیپلم خود را بگیرند میتوانند بصورت غیر حضوری دیپلم تجربی ، ریاضی یا انسانی را با شرکت در امتحان نهایی بگیرند.

گرفتن گواهینامه دیپلم فوری

دیپلم فوری یعنی گذراندن واحدهای عمومی مدرسه و گذراندن دوره واحدهای مهارتی کارو دانش بصورت همزمان

گرفتن لایسنس دیپلم فنی و حرفه ای

آموزشگاه کارورزان ایران با داشتن بیش 13 سال تجربه در زمینه آموزش آماده خدمت رسانی به شما در زمینه گرفتن مدرک دیپلم زسمی میباشد

فعالیت آموزشگاه کارورزان ایران خرید دیپلم یا فروش مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نمی باشد

قابل توجه کلیه دانش آموزان و مراجعین محترم به هیچ عنوان کار و فعالیت آموزشگاه کارورزان خرید دیپلم یا فروش دیپلم ، پیش دانشگاهی نمیباشد و تمامی  کارآموزان جهت گذراندن واحد های عمومی و صدور دیپلم رسمی به مدارس آموزش از راه دور تهران معرفی شده و با شرکت در امتحانات نهایی و داخلی مدرک دیپلم خود را از آموزش و پرورش تهران دریافت میکنند و واحد های مهارتی را در آموزشگاه ما گذرانده و برای شرکت در امتحانات به سازمان فنی و حرفه ای یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی میگردنند.